Մի բանի վրա ուղղակի շատ եմ զարմանում , թե էդ ինչի վրա են հույսները դրել էն բոլոր քննիչները , դատախազները, դատավորները և այլ մանր մունր չինովնիկները, երբ հայտնի գործով կալանքներ և այլ ապօրինություններ են իրենց թույլ տվել: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է «Այլընտրանք» Հ/Կ համանախագահ Նարեկ Մանթաշյանը։
«էն, որ Նիկոլի հետևից մի փոքրիկ 5-6 տեղանոց ինքնաթիռ կուղղարկեն ես չեմ կասկածում. էն, որ խառատյան արսենչիկին մի ձև իրենց դիվանագիտական մեքենայով Հայաստանի սահմանը կանցկացնեն ես չեմ կասկածում: Մի բանի վրա ուղղակի շատ եմ զարմանում , թե էդ ինչի վրա են հույսները դրել էն բոլոր քննիչները , դատախազները, դատավորները և այլ մանր մունր չինովնիկները, երբ հայտնի գործով կալանքներ և այլ ապօրինություններ են իրենց թույլ տվել: Այն Էլ պետական դավաճանությանը համարժեք: Ախրր դուք բացի ձեզնից, ձեր հաջորդ մի քանի սերնդի ապագայի վրա եք խաչ քաշել այ դուռաչոկներ: Ձեր երեխեքը ազգանուներ են փոխելու , որպեսզի չասոցացվեն ձեզ հետ: Ձեր անունները մեծ տառերով գրվելու է Դավաճանագրքում»: