Կիրակի՝ ապրիլի 14-ին, ժամը 16։00-ին, «Մոսկվա» կինոթատրոնում տեղի կունենա «ՄԵՆՔ» հոլդինգի, նոր՝ հատուկ «Armflix»-ի համար նկարահանված, «ՏԱՆԴԵՄ» քրեական դրամայի առաջին երեք սերիաների ցուցադրությունը, որով կազդարարվի հայկական ամենախոշոր մեդիապլատֆորմի՝ «Armflix»-ի մեկնարկը։
Մինչ ֆիլմի ցուցադրությունը՝ 16։00 տեղի կունենա բացման արարողություն, կարմիր գորգ, այնուհետև 17։00-ին «ՏԱՆԴԵՄ» քրեական դրամայի առաջին երեք սերիաների ցուցադրություն, իսկ 18։30-ին կլինեն ստեղծագործական և դեարասանական կազմի հետ հարցազրույցներ, հյուրասիրություն։
Դերերում՝ Հարություն Մովսիսյան * Արա Դետրիկյան * Հայկ Հովհաննիսյան * Վիլեն Սարգսյան * Աշոտ Տեր- Մաթեւոսյան * Արտաշես Ալեքսանյան Վիվիեն Բաստաջյան * Սուրեն Թումասյան * Մուրադ Նադիրյան * Արմեն Սողոյան * Սամվել Օհանյան * Սևակ Սանթրոսյան * Արման Մեժլումյան * Անի Մեհրաբյան * Ավետ Զոհրաբյան * Էդգար Քոչարյան Սեյրան Մովսիսյան * Արթուր Նալբանդյան * Արման Ղազարյան * Մանե Մարդանյան * Սարգիս * Չոլոյան Վահե * Քոչար Բորիս Պեպանյան Աշոտ Քարտաշյան * Նարեկ Քթոյան * Կարո Հովհաննիսյան * Տաթև Պետրոսյան * Կարապետ Եղոյան * Աշոտ Փանոսյան